İL GIDA TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRÜ MUSTAFA ÖZEN KONYAALTI İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ
 
                   21.03.2018 tarihinde ilçemiz ziyaretine Konyaaltı Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon ve Geçici Bakım Merkezinde başlayan İl Müdürü Mustafa ÖZEN, Konyaaltı Kaymakamı İbrahim KEKLİK, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhitin BÖCEK ‘ ile beraber Türkiye'de örnek gösterilen Konyaaltı Sokak Hayvanları Sağlık ve Rehabilitasyon Merkezinde incelemelerde bulunarak barınak tarafından sokak hayvanlarına verilen hizmetler ve barınağın fiziki ve teknik donanımları hakkında bilgi aldılar.
                Daha sonra Kaymakamlık Makamında Kaymakam İbrahim KEKLİK’ e nezaket ziyaretinde bulunan Sayın ÖZEN, oradan İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’ne geçerek İlçe Müdürü Canan OTRUŞ’ tan İlçe Müdürlüğünü çalışmaları ve Konyaaltı tarımı ile ilgili ayrıntılı bilgi aldı.
                Daha sonra İlçe Müdürlüğü personeli ile bir araya gelen Sayın ÖZEN, personelin sorunlarını dinledi. Teknik personelin çözüm odaklı olmasını belirten Sayın İl Müdürü, sahadaki sorunların ve çözüm önerilerinin teknik personel tarafından müdürlüğe zamanında bildirilmesi ile daha gerçekçi projeler üretilebileceğini belirtti.
 
 
İSAY2 Galeri