,
 
             Antalya Valisi Sayın  Münir Karaloğlu Başkanlığında, Saklıkent Kayak Merkezi’nde düzenlenen Saklıkent Koordinasyon Toplantısı yapıldı. Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Birol Ekici, ATSO Başkanı Davut Çetin, Konyaaltı Kaymakamı Kamil KÖTEN ile Antalya'daki kurumların yetkilileri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.
                 Vali KARALOĞLU; bir senede 37 binden 197 bine çıkan ziyaretçi sayısıyla Saklıkent'e gelen ziyaretçilerin yüzde 600 arttığına vurgu yaptı. Saklıkent'in Antalya'ya 50 dakika mesafede 2 bin 200 rakımlı bir merkez olduğunu aktaran Vali KARALOĞLU, "Saklıkent sadece kayak merkezi değil, yazın da yayla ve doğa turizmi açısından Antalya ve Türkiye'nin bir değeri. dedi. Toplantıda ilgili kurum temsilcilerinin maden ocakları hakkındaki sunumlarını ve mermer ocakları nedeniyle yaşanan sorunları dinleyen Karaloğlu, konuyla ilgili talimatlar verdi. Toplantıda, Saklıkent'te geçmişte düzenlenen ve düzenlenmesi planlanan etkinlikler hakkında da sunumlar yapıldı. 6 Ocak 2019'da Sarıkamış şehitlerini anma etkinliği gerçekleştirilecek merkezde, uzun yıllardır yapılan TÜBİTAK Ulusal Gözlemevi Gökyüzü Gözlem Şenliği faaliyetleri hakkında da katılımcılara bilgi verildi. Antalya Ticaret ve Sanayi Odası, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Triatlon Federasyonu işbirliğinde bölgede bir tür "kış triatlonu" düzenlenmesi hakkında da sunum yapılan toplantıda, yaklaşık 500 katılımcının yer almasının hedeflendiği, kayak, bisiklet ve yüzme etapları yer alacak etkinlikle ilgili bilgiler aktarıldı.
               Toplantıda, Beydağları Saklıkent Konut Yapı Kooperatifi Başkanı Emin Altıner geçtiğimiz yıl alınan kararlar doğrulusunda yıl boyunca merkez ve bölgede yapılan çalışmalar hakkında bir sunum yaptı.