İlçemizde Görev Yapmış Olan Kaymakamlarımız

 
Bayram YILMAZ 
İlk Kaymakamımız
(1966-Şarkışla-Sivas)
11.07.2008 - 18.08.2013
(Bulancak-Konyaaltı-Aliağa)

İbrahim KEKLİK 
İkinci Kaymakamımız
(1965 Çumra-Konya)
02.09.2013 - 17.09.2018
(Aliağa-Konyaaltı-İlkadım)